STYLE ACADEMY CREATE IN RIGA 10 GADI

No 18. līdz 20. maijam Baltic Beach Hotel & SPA Baltijas jūras krastā notika kongress: Beauty.Business.Innovations. par godu Natālijas Rivoņenko friziermākslas un imidž skolas - Style Academy Create Riga 10. dzimšanas dienai.

         

Kongress: Beauty.Business.Innovations. bija profesionālās izaugsmes vieta imidža dizaineriem frizieriem, koloristiem, stilistiem, skaistumkopšanas salonu īpašniekiem, visiem, kas interesējas par modi un stilu. Intensīvas mācīšanās vieta, zināšanu apmaiņa, reāla pieredze, iedvesma, jaunas idejas, kontakti un sadarbība.

Kongresu atklāja moderns un dinamisks šovs, kura režisore bija modes un stila pasaules eksperte - Kristīine Rudzinska, grima mākslinieki - Jana Kozlova un Olga Ridzevska. Skatē piedalījās modes dizaineri no Krievijas un Latvijas - Jana Nedzvetskaja un Aleksandrs Pavlovs.
Pasaules friziermākslas čempioni no Krievijas - Marija Rozental un Anželika Suvorova pārsteidza viesus ar moderniem griezumiem un skulptūru frizūrām. Pasaules friziermākslas čempione un starptautiski atzīta stiliste no Ukrainas - Jeļena Voinova parādīja savu skatījumu kreatīvas frizūras veidošanai uz gariem matiem. Kongresa dalībnieki un godātie viesi varēja salīdzināt un sajust katra meistara noskaņojumu - no Marijas Rozentales avangarda tēliem līdz meditācijas stāvoklim, ko savā skatē Between parādīja Create in Riga Dream team.

             
      
      

                   

Par uzaicinātiem kongresa spīkeriem no Latvijas kļuva: aktrise un rotaslietu dizainere Soulstones by Agnese Zeltiņa – Agnese Zeltiņa, modes dizaineris un zīmola Alexander Pavlov dibinātājs – Aleksandrs Pavlovs, motivējošais runātājs un biznesa treneris Nordic Training International – Aleksis Daume, uzņēmējs un uzņēmuma OMSA pārstāvis – Andris Skuiņš, modes žurnālu redaktore, stila dizainere – Kristīne Rudzinska, kolorists-stilists un Stila Akadēmijas art-direktore Natālija Rivoņenko.


Kongresu apmeklēja arī spīkeri no Krievijas: rotaslietu stiliste – Anastasija Fisenko, scenāriste, kostīmu māksliniece, subkultūras stila speciāliste – Mila Brun, stiliste-imidžmeikere, modes analītiķe – Natālja Matveeva, personīgā zīmola eksperte, aģentūras Brandme radošais producents – Natalija Polujanova, Krievijas dizainere, zīmola LO un JN dibinātāja – Jana Nedzvetskaja. Meistarklases par sieviešu komerciālajiem griezumiem novadīja Marija Rozental, Anželika Suvorova (Friziermākslas skola Rozental class) un precīzu ģeometrisko griezumu eksperts – Viktors Uksusovs (Friziermākslas skola Uksusoff Education).


Lietuvas top koloristi – Natālija Nova un Jeļena Vaseriene (Make-up & Hair studio by Natalija Nova) demonstrēja modernās krāsošanas tehnikas. Ukrainas meistari: matu ilgviļņu guru – Valentīna Antonenko (Valentīnas Antonenko Ilgviļņu studija) parādīja jaunas tehnoloģijas un iespējas veicināt šo pakalpojumu skaistumkopšanas salonos. Frizūru meistare – Jeļena Voinova (Voynova style) veica praktiskas nodarbības, frizūru veidošanā, tuvojoties kāzu un izlaidumu laikam. 

        

Kongresu droši var saukt par starptautisku - tajā piedalījās eksperti no Šveices, Vācijas, Norvēģijas, Baltkrievijas, Lietuvas, Latvijas, Ukrainas un Krievijas. Pēc dalībnieku vārdiem, kongresa organizācijas līmenis un saņemtā informācijas kvalitāte neatpaliek no pasaules analogiem. Pateicoties vakara afterparti Baltijas jūras krastā un neformālām sarunām ar spīkeriem izdevās iegūt ideālu zināšanu un atpūtas balansu. Visa kongresa laikā valdīja profesionāls gars un bija jūtama patīkama svētku atmosfēra.


Kongress: Beauty. Business. Innovations. notika ar partnera Schwarzkopf Professional, asistentu draudzīgās komandas, modeļu, viesnīcas darbinieku un, protams, ar kongresa dalībnieku atbalstu. Visiem izsakām vissirsnīgāko pateicību!


Style Academy Create in Riga uzsāka savu vēsturi 2007. gadā organizējot kongresu,Latvijas friziermākslas meistaru, stilistikas, vizāža, nagu dizaina popularizēšanai. 2009. gada 27. oktobrī jau bija nodibināta vadošā Latvijas stila un imidža privātskola.

Kontakti

“Style Academy Create in Riga”