Telpu noma

Telpu noma

Telpu un aprīkojuma nomas cenu piedāvājums semināriem, prezentācijām un prakstiskām nodarbībām.

Natālija Rivoņenko: Frizieru profesionālā izglītība Latvijā neatbilst tirgus pieprasījumam!

Profesionālās izglītības normatīvo aktu sistēmā ir daudz trūkumi, esošie skaistumkopšanas nozares pētījumi neatspoguļo reālo situāciju, izglītības satura veidotāji nepienācīgi pilda savus pienākumus un tas cieši saistīts ar to, ka Latvijā iegūstamā Frizieru kvalifikācija neatbilst tirgus pieprasījumam. Tāpēc mūsu Art direktore Natālija Rivoņenko noskaidroja nepilnības un izstrādāja ieteikumus sistēmas uzlabošanai, programmu satura pilnveidošanai un profesijas standarta jaunajai redakcijai. Lasi Maģistra darbu - izcils rezultāts un rektora atzinības raksts!

INESE BĪLANDE: “STILISTA PROFESIJA SILDA MANU SIRDI”

INESE BĪLANDE: “STILISTA PROFESIJA SILDA MANU SIRDI”

Katra sieviete ir skaista un apburoša, taču baiļu, laika trūkuma dēļ, nespējot sevi prezentēt – slēpjas cilvēku pelēkajā masā un zaudē savu unikalitāti. Frizieris ar lielu pieredzi - Inese Bīlande ir tikai savas stilista karjeras sākumā, taču jau palīdz sievietēm atrast sevi.

Kā neapmaldīties rotu pasaulē

20. gadsimtā ar modi viss bija vienkrārši un saprotami. Glancēti žurnāli un modes skates skaidri definēja aktuālos siluetus un formas apģēŗbā, apavos, un, protams, rotās. Bet mūsdienās? Pat vienā skatē redzami dažādi varianti! No vienas puses, tas mums dod iespēju izvēlēties to, kas vairāk iet pie sirds, no otras - kā lai izdaram pareizo izvēli?

Kontakti