Esi profesionāls frizieris, vizāžists, stila vai imidža speciālists? Meklē profesionālas pilnveides kursus? Mums ir ko Tev piedāvāt! Apskati mūsu plašo semināru, kursu un nodarbību piedāvājumu un piesakies mācībām!

Semināri, treningi un intensīvie kursi

Barber kultūra un matu griešanas tehnikas
Trenings Mēs dzīvojam laikmetā, kad vīriešu matu griezumi ir kļuvusi ne mazāk daudzveidīgi kā sieviešu. Kopts, gaumīgs ārējais tēls ir pirmais, ko sieviete ievēro vīrietī, un pirmo iespaidu, kā zināms, nevar atstāt divreiz. Papildus datums: 25.01.2018. 70,- EUR, ar Fashion Station karti atlaide 20%
Frizieris, glābj dzīvību!
Seminārs Vai zini, ka frizieris var glābt sava klienta dzīvību?
Kā frizierim neapjukt klienta ādas un matu problēmās?
Kas kopīgs ādas ārsta un friziera vēsturē?

Sāc gadu ar labiem darbiem!
15,- EUR, Style Academy studentiem un Fashion Station kartes īpašniekiem 50% atlaide
ARHITEKTŪRAS UN INTERJERA DIZAINS
Intensīvais kurss Sarmīte Sīle - Mākslas zinātņu maģistre, vairāk kā trīsdesmit gadus nostrādājusi Latvijas televīzijā kā redaktore, mākslas raidījumu autore, un vadītāja.

Daudzu gadsimtu garumā cilvēks cenšas labiekārtot savu māju,
radīt tajā mājīguma un siltuma sajūtu.
Ir vērtīgi un izglītojoši iepazīt stilus vēsturiskajā secībā, un atpazīt gan ievērojamus, gan ne tik spožus to piemērus.
99,- EUR, ar Fashion Station karti 20% atlaide
7 lekciju kurss, nodarbības notiek katru pirmdienu no plkst. 15.00 līdz 18.15
FRIZIERMĀKSLAS PROGRESĪVĀS TEHNIKAS
IZGLĪTĪBAS PROGRAMMA Iepazīstināt klausītājus ar vismūsdienīgākajām friziera darbu tehnoloģijām, tehnikām un matu apstrādes iespējām, kā arī ar pasaulē slavenu skolu, akadēmiju friziera darbu tehnikām, kas dos iespēju paplašināt profesionālo redzesloku un apgūt alternatīvu pieeju savam darbam. 2,250,- EUR, Fashion Station klienta kartes īpašniekiem ir 10% atlaide.
MŪSDIENĪGAS TEHNIKAS SIEVIEŠU MATU GRIEZUMOS
IZGLĪTĪBAS PROGRAMMA Šī kursa klausītāji apgūs zināšanas par to, kā pareizi izvēlēties matu griešanas tehnikas un instrumentus atbilstoši darba uzdevumam, klienta vēlmēm, matu struktūrai, dabīgajai mata tekstūrai. 649,- EUR, Fashion Station klienta kartes īpašniekiem ir 10% atlaide.
WOMEN'S HAIRCUTS STEP I. Mūsdienīgas tehnikas sieviešu matu griezumos.
Intensīvais kurss Tiem, kas vēlas intensīvi mācīties. Programmas apguves priekšrocības ir intensīvas apmācības - piecas dienas pēc kārtas. 299,- EUR, ar Fashion Station karti 10% atlaide
MŪSDIENĪGAS TEHNOLOĢIJAS MATU KRĀSOŠANĀ
IZGLĪTĪBAS PROGRAMMA Šī kursa ietvaros klausītāji izzinās aizraujošo krāsu pasauli, iegūs zināšanas, kas palīdzēs pareizi veikt galvas ādas un matu diagnostiku un izvēlēties tādu matu krāsu un matu krāsošanas metodi, kas ļaus sasniegt klienta vēlmēm atbilstošu rezultātu. 649,- EUR, Fashion Station klienta kartes īpašniekiem ir 10% atlaide.
PERFECT COLORS STEP I. Mūsdienīgas tehnoloģijas matu krāsošanā.
Intensīvais kurss Šī intensīvā piecu dienu kursa ietvaros klausītāji izzinās aizraujošo krāsu pasauli, iegūs zināšanas, kas palīdzēs pareizi veikt galvas ādas un matu diagnostiku, izvēlieties atbilstošo matu krāsu, kā arī izprast to, kā izvēlēties matu krāsošanas metodes, kas ļaus sasniegt vēlamo rezultātu, atbilstoši klienta vēlmēm. Papildus datumi: 19.03.2018. - 23.03.2018. 299,- EUR, ar Fashion Station karti atlaide 10%
Diagnostika un tās nozīme matu krāsošana
Seminārs Diagnostika un to ietekme matu krāsošanas procesā.
Vēlama rezultāta analīze un darbības algoritms. Lekcija.
50,- EUR, + 50,- EUR dāvanu sertifikāts
Perfekti Blonds
Trenings Atgaišināšana.
Tehnoloģiskais process un mūsdienīgie risinājumi;
Meistaru stiķi un koloristu noslēpumi.
Papildus datumi 6. decembrī
70,- EUR, ar Fashion Station karti 20% atlaide.
IESPĒJAMS IZMANTOT DĀVANU SERTIFIKĀTU
VIZUĀLĀ TĒLA STILISTS
IZGLĪTĪBAS PROGRAMMA Papildināt zināšanas stila vēsturē, modes teorijā, mākslinieciskā tēla veidošanā, grima mākslā, koptēla režijā, saskarsmes psiholoģijā, komercdarbībā, friziera darbu tehnoloģijās.

Pēc programmas apgūšanas tiek izsniegta Latvijas Republikas profesionālās kvalifikācijas apliecība un piešķirta vizuāla tēla stilista kvalifikācija, 3. kvalifikācijas līmenis.
3,600,- EUR, Fashion Station klienta kartes īpašniekiem ir 10% atlaide.
MODES INDUSTRIJAS ORGANIZĀCIJAS PAMATI
IZGLĪTĪBAS PROGRAMMA Jauns mācību kurss visiem modes interesentiem, dizaineriem, stilistiem, frizieriem, visāžistiem, un modeļiem ar mērķi radīt izpratni par modes industrijas organizāciju un atrast savu vietu tajā.
Lekciju kurss ir daļa no akreditetas programmas Vizuāla tēla stilists. Kursu pabeidzot klausitāji saņems Style Academy Create in Riga Diplomu. Interesentiem ir iespeja noklausities vienu vai vairakas temas atsevišķi.
500,- EUR, Fashion Station kartes īpašniekiem atlaide - 10%, Create in Riga vizuāla tēla stilistiem (apsolventiem) - 20% atlaide.
Vizuālā tēla stilista profesijas nozīme un kompetences Modes indutrijā.
Seminārs MODES INDUSTRIJAS ORGANIZĀCIJAS PAMATI
Kristīnes Rudzinskas autorkurss.
Jauns mācību kurss visiem modes interesentiem, dizaineriem, stilistiem, frizieriem, visāžistiem, un modeļiem ar mērķi radīt izpratni par modes industrijas organizāciju un atrast savu vietu tajā.
50,- EUR, Fashion Station kartes īpašniekiem atlaide - 10%, Create in Riga vizuāla tēla stilistiem (apsolventiem) - 20% atlaide.

* 50,- EUR dāvanu kupons tiek izsniegts kā atbalsts jaunas mācību programmas uzsākšanai un ar citām atlaidēm nesummējas.

Klausītājiem uz nodarbībām jāņem līdzi klade un instrumenti. Skola nodrošina ar kosmētiku, manekena galvām un modeļiem.

Kontakti