"Skola-studija “Create in Riga"" ir skaistumkopšanas industrijas attīstības un inovāciju platforma Baltijā. Vadošā Latvijas privātā imidža un friziermākslas skola, kas darbojas jau kopš 2007. gada un savu mācību programmu izstrādē iedvesmojusies no labāko starptautisko skolu pieejām.

Mēs īstenojam Izglītības un kvalitātes valsts dienestā licencētas un akreditētas izglītības programmas, pēc kuru sekmīgas pabeigšanas studējošie iegūst Latvijas Republikas profesionālās kvalifikācijas apliecības. Savukārt kvalificētiem profesionāļiem mēs piedāvājam arī kvalifikācijas celšanas un profesionālās pilnveides kursus.

Skolas daudzveidīgās programmas, kursi, autorsemināri un treningi spēj apmierināt pat visprasīgākā klausītāja vēlmes.
Pie mums iespējams iegūt ne tikai profesionālas zināšanas un iemaņas, bet arī pilnveidot savu meistarību – iepazīt pēdējās pasaules modes tendences, būt kompetentam piemeklēt klientam individuālo stilu un radīt koptēlu, uzlikt koptēlam atbilstošu meikapu. Apgūt jaunākās griešanas un krāsošanas tehnikas, iemācīties kombinēt dažādu griezumu formas. Īpaša programma ir sagatavota arī salonu kreatīvajiem direktoriem un vadītājiem.

Mēs atrodam un izceļam katra mūsu studenta stiprās puses, attīstam potenciālu, prasmes, iemaņas, lai viņš gūtu maksimālus panākumus savā nozarē.
Mūsu absolventi uzsāk darbu labākajos Latvijas skaistumkopšanas salonos.

Partneri

Keune
Swarzkopf
Lakme
Goldwell
Alfaparf
Loreal
E-beauty
Omsa
Sirowa
frizieru serviss
Molfar
ASK Education Ukraine
Studio of coloristic by Ohana matveichuk

Sazinies ar mums!

Kontakti

“Style Academy Create in Riga”