Pēc "Vizuālā tēla stilista" programmas beigšanas - Evita Strādere

Strādājot skaistumkopšanas sfērā, ir svarīgi sekot līdzi jaunumiem, augt un attīstīties. Uzzini, kādus ieguvumus šajā programmā guva friziere-meistare Evita Strādere.

Esmu friziere - meistare ar 24 darba gadu pieredzi. Vienmēr bijusi vēlme izzināt, iepazīt, izmēģināt jaunas lietas, tādā veidā gūstot zināšanas un jaunu pieredzi profesijā. Esmu izdzīvojusi konkursu laiku, kad startēju Latvijā, Eiropā un pasaulē, gūstot augstākos novērtējumus. Darbojos Keune Latvija komandā kā pasniedzēja un kolekciju semināru vadītāja. Esmu veidojusi kolekcijas frizieru festivāliem. Pēdējā laika spilgtākais piedzīvojums bija avangarda kolekcijas radīšana un veidošana Wella Trend Vision Baltic noslēguma šovam.

Stilista studiju laikā iegūtas zināšanas sāku pielietot uzreiz, piedāvājot klientēm dabas kolorīta noteikšanas konsultācijas. Vēlāk arī konsultācijas par sejas un auguma līnijām. Programmā iegūtās zināšanas iespējams pielietot ļoti daudzpusīgi, piemēram, jau mācību laikā guvu praktisku pieredzi, vadot stila raidījumus ReTv, veidoju tirdzniecības centra katalogu, darbojos fotosesijās, veidoju kolekciju un šovu, sadarbojos ar modes māksliniekiem, asistēju pieredzējušiem un atzītiem stilistiem.

Studiju programmā "Vizuālā tēla stilists" ir iespēja apgūt aizraujošas zināšanas par vēsturi, mākslu, modi, tendencēm. Iemācīties darba metodes, strādājot individuālajās konsultācijās. Bija daudz praktisku nodarbību, kas deva iespēju dzīļāk izprast iegūto informāciju. Programmas ietvaros bija iespēja mācīties pie patiesi izciliem pedagogiem un lektoriem.

Stilista profesija neļauj būt pasīvam un snaust, ir jādzīvo līdzi laikam. Jāattīsta skolā iegūtās zināšanas, jāliek tās lietā! Skolā pavadītais laiks ir neaizmirstams - iepazītie kolēģi, kopā izdzīvotie pārbaudes darbi, mājas darbu gatavošana, eksāmeni un, protams, sarunas un dalīšanās pieredzē. Šai laikā iepazītie pasniedzēji, viņu vērtīgais ieguldījums mūsu izaugsmē un profesionālajā attīstībā. Šīs ir lietas, kas skolas laiku atstās labāko dzīves atmiņu sarakstā.

Evita Strādere
Salons Dīva, Valmiera

Apskati arī šos:

Kontakti